Asset Publisher Asset Publisher

Spotkanie dla nauczycieli w siedzibie Nadleśnictwa Koszęcin

Podczas spotkania pracownicy nadleśnictwa i Ośrodka Edukacyjnego ZPKWŚ w Kalinie przedstawili zainteresowanym oferty edukacyjne

          W dniu 28 listopada 2019 roku, Nadleśnictwo Koszęcin wspólnie z Ośrodkiem Edukacyjnym Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego w Kalinie, zorganizowało spotkanie dla nauczycieli, celem którego było omówienie zagadnień związanych z edukacją ekologiczną i przyrodniczo – leśną a także wymiana doświadczeń i nawiązywanie nowych współpracy pomiędzy instytucjami.

 Podczas spotkania pracownicy nadleśnictwa i Ośrodka Edukacyjnego ZPKWŚ w Kalinie przedstawili zainteresowanym oferty edukacyjne oraz zaprezentowali walory przyrodnicze wykorzystywane w działalności edukacyjnej. Po przedstawieniu prezentacji, był czas na dyskusje oraz wymianę doświadczeń.

Ciekawym akcentem na zakończenie spotkania było zwiedzanie zabytkowej siedziby Nadleśnictwa Koszęcin. Oczywiście największe wrażenie, na uczestnikach będących pierwszy raz w budynku nadleśnictwa, zrobiły wystawy historyczno – przyrodnicze zlokalizowane w piwnicach.

Durchschnitt (0 Stimmen)


Noch keine Kommentare. Seien Sie der Erste.