Asset Publisher Asset Publisher

„III Koszęcińska Dycha” – w lasach Nadleśnictwa Koszęcin

Ponad 300 zawodników wyruszyło do walki o swój najlepszy wynik

            Już po raz trzeci bieg przełajowy „Koszęcińska Dycha” zawitał w lasach Nadleśnictwa Koszęcin. Dokładnie 30 listopada 2019 roku o godzinie 12:00, ponad 300 zawodników wyruszyło do walki o swój najlepszy wynik.

            Pogoda w dniu biegu była dość łaskawa dla zawodników, ale opady deszczu dzień wcześniej spowodowały, że na trasie pojawiły się miejsca z błotem a mostki po porannych przymrozkach stały się śliskie. Te dodatkowe „atrakcje” nie przeszkadzały zawodnikom, wręcz przeciwnie – wszyscy na mecie stwierdzili, że była to najlepsza trasa w historii „Koszęcińskiej Dychy”.    

Podczas biegu pracownicy Nadleśnictwa Koszęcin, wystawiali swoje stoisko edukacyjne, gdzie promowano Lasy Państwowe a w szczególności piękne Koszęcińskie lasy. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród biegaczy oraz ich rodzin, które bardzo energetycznie dopingowały swoich bliskich. Na pamiątkę wizyty w Koszęcińskich lasach, rozdawano gadżety edukacyjne oraz broszury informacyjne z działalności leśników na rzecz społeczeństwa.  

Na koniec imprezy Dyrektor Biegu, Wójt Gminy Koszęcin oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Koszęcin pogratulowali i wręczyli nagrody dla zwycięzców poszczególnych kategorii biegowych.

Durchschnitt (0 Stimmen)


Noch keine Kommentare. Seien Sie der Erste.