Lista aktualności Lista aktualności

Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku 2017”

10 lipca br. Komisja Konkursowa – Jury Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku” dokonała wizytacji budynku nadleśnictwa, który po przeprowadzonym w latach 2015-2017 gruntownym remoncie zgłoszono do udziału w otwartym konkursie dla inwestorów, wykonawców oraz projektantów modernizacji.

Jego celem jest promocja oraz nagradzanie wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Tradycja Konkursu sięga  1991 roku, a obecnie jest to już XXII jego edycja.  Każdego roku w procedurze konkursowej bierze udział kilkaset zgłoszeń różnego typu budowli.  Nasz obiekt w kategorii „zabytki” zakwalifikowany został do finału.

Komisja pod przewodnictwem Komisarza Konkursu – Romana PIKUŁY szczegółowo zapoznała się z budynkiem, jego historią oraz przebiegiem robót remontowych, co w bardzo profesjonalny sposób przedstawił Nadleśniczy Adam Chudzik. Oględzinom poddano praktycznie wszystkie pomieszczenia, jak również otoczenie budynku, zwracając uwagę na zastosowane rozwiązania i przyjęte technologie, ze szczególnym uwzględnieniem zaleceń wydanych przez Konserwatora Zabytków. Członkowie Komisji rozmawiali również z Adamem Dylą - przedstawicielem generalnego wykonawcy robót tj. firmy „INTEGRA” Sp.z o.o. z Katowic o problemach jakie wystąpiły w trakcie prowadzonych robót. Wizytacja przez Jury każdego z obiektów zakwalifikowanych do finału jest najważniejszym elementem Konkursu , to właśnie ich opinia wskazuje nagrody i wyróżnienia, które uzasadniane są pisemnie.

Ponadto stworzono także ranking obiektów startujących w „Plebiscycie” Konkursu Modernizacja Roku 2017, który tworzony jest w oparciu o głosy oddane przez internautów, na stronie http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt  Serdecznie zapraszamy do udziału w Plebiscycie i prosimy o oddanie głosu na budynek naszego nadleśnictwa.

MJ

 

Średnia (0 Głosy)


Brak komentarzy. Bądź pierwszy.